İsveç Şurubu Şikayet Var mı ?

İsveç Şurubu Şikayet Var mı

Öncelikle bu bizim satışını yapacağımız isveç şurubu eski isveç şurubu değildir. Mart 2019 da çıkmıştır. Dolayısıyla biz bu yazıyı yazarkende hiç bir şikayet sitesinde bu şurupla ilgili bir şikayet bulunmamaktadır. Satın aldığınız tüm ürünlerde tek ticari muhatabınız aldığınız firmadır. Firma bilgileri ise gelen faturada yada kargo şirketinde mevcuttur. ürünle ilgili şikayetlerinizi hukuki olarak sadece satın aldığınız firmaya yapabilirsiniz. Aynı ürünü satan birçok firma olduğundan ticari muhatabınız sadece satın aldığınız yerdir. A firmasından ürün satın alıp bunu B firmasına şikayet olarak bildirmeniz yada internette B firmsının telefonu yazıyor diye B firmasına maal etmeniz hukuki değildir. Etikte değildir. Çünkü her iki firma aynı yer aynı şirket değildir.

İsveç Şurubu Kullanıcılar Ne Diyor, Şikayet varmı

Kullanıcılardan sürekli olumlu yorumlar alan müşteri temsilcilerimiz ürün hakkında yüksek oranda olumlu geri dönül almaktadır. Sizde isveç şurubu kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. % 100 orjinal ürünü gönül rahatlığı ile buradan satın alabilirsiniz.

kullananlar yorumları şikayet

Aldığınız Firmaya Nasıl Ulaşırsınız

Ürünü satın aldığınız firmaya ulaşmanız gayet basit. Bu ürün hangi kargo şirketiyle size gelmişse o şirketin size en yakın şubesine gidin. İsminize gelen bu kargonun hangi şirketten yada şahıstan geldiğini rahatlıkla şubeden öğrenin.